( m²) w okolicy Jember City z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
Jl. Sriwijaya 3, Kali Oktak, Karangrejo, Kec. Sumbersari, Jalan Sriwijaya 3 no.1, Jember, Indonezja Pokaż mapę
O obiekcie ( m²) w okolicy Jember City z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
( m²) w okolicy Jember City z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami: Pensjonat i B&B, Jember, East Java, Indonezja. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- Pokoje1
- Rodzaj obiektuPensjonat i B&B
Aktualne ceny: ( m²) w okolicy Jember City z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Jl. Sriwijaya 3, Kali Oktak, Karangrejo, Kec. Sumbersari, Jalan Sriwijaya 3 no.1, Jember, East Java, Indonezja
2,2 km od centrum (Jember)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko jest z ( m²) w okolicy Jember City z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami do centrum (Jember)?
( m²) w okolicy Jember City z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami znajduje się około 2,2 km od centrum (Jember).
Ile kosztuje pobyt – ( m²) w okolicy Jember City z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,5 Alice's Homestay near Unej, Stasiun and Alun-Alun Syariah
2,7 km stąd
Wyjątkowy · Opinie: 719
9,2 Hotel FortunaGrande Jember by Fosia Hotels
1,1 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 1683
9,1 Java Lotus Hotel Jember
2,8 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 2192
9,2 Doho Homestay
1,4 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 1303
9,7 JK Homestay
2,8 km stąd
Wyjątkowy · Opinie: 165
9,5 Hotel Anda
2,7 km stąd
Wyjątkowy · Opinie: 176
8,8 Jember Town Square Apartment by Calli Rooms
2,1 km stąd
Znakomity · Opinie: 1401
8,7 Hotel 88 Diponegoro-Jember by WH
2,9 km stąd
Znakomity · Opinie: 1392
Popularne: Jember
9,5 Alice's Homestay near Unej, Stasiun and Alun-Alun Syariah
Jember, Indonezja
Wyjątkowy · Opinie: 719
9,2 Hotel FortunaGrande Jember by Fosia Hotels
Jember, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 1683
9,1 Java Lotus Hotel Jember
Jember, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 2192
9,2 Doho Homestay
Jember, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 1303