Hotel Anda
Jl. R.A. Kartini No.40, Tembaan, Kepatihan, Kec. Kaliwates, 68137, Jember, Indonezja Pokaż mapę
O obiekcie Hotel Anda
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić gościom komfort dzięki najwyższej klasy usługom i udogodnieniom. Pozostań połączony podczas swojej wizyty, korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu. Dla gości dostępny jest bezpłatny parking.
Dla gości pragnących palić dostępne są wyznaczone strefy dla palących. Aby zapewnić najwyższy poziom relaksu, pokoje gościnne charakteryzują się zachęcającym wystrojem i są wyposażone we wszystkie podstawowe udogodnienia, zapewniając przyjemny pobyt. Aby zapewnić Państwu satysfakcję, niektóre pokoje w obiekcie są wyposażone w klimatyzację lub pościel, co zapewnia przyjemniejszy pobyt.
Bądź pewien, że nie musisz martwić się o ugaszenie pragnienia, wystarczy zaopatrzyć się w kawę lub herbatę w wybranych pokojach. Na Hotel Anda, wybrane łazienki wyposażone są w szlafroki, ręczniki lub suszarkę do włosów, aby zwiększyć Twój komfort podczas pobytu.
- ZameldowanieOd 2:00 PM
- WymeldowanieDo 12:00 PM
- Pokoje1
- Rodzaj obiektuHotel
Popularne udogodnienia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
- Klimatyzacja
Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.
Aktualne ceny: Hotel Anda i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Jl. R.A. Kartini No.40, Tembaan, Kepatihan, Kec. Kaliwates, 68137, Jember, East Java, Indonezja
550 m od centrum (Jember)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel Anda?
Zameldowanie w obiekcie Hotel Anda od 2:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Hotel Anda?
Hotel Anda ma ocenę 9,5 na 10 (Wyjątkowy) na podstawie zweryfikowanych opinii (176).
Jakie udogodnienia oferuje Hotel Anda?
Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Parking, Klimatyzacja. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.
Jak daleko jest z Hotel Anda do centrum (Jember)?
Hotel Anda znajduje się około 550 m od centrum (Jember).
Ile kosztuje pobyt – Hotel Anda?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,5 Alice's Homestay near Unej, Stasiun and Alun-Alun Syariah
600 m stąd
Wyjątkowy · Opinie: 719
9,2 Hotel FortunaGrande Jember by Fosia Hotels
1,9 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 1683
9,1 Java Lotus Hotel Jember
150 m stąd
Fantastyczny · Opinie: 2192
9,2 Doho Homestay
1,4 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 1303
9,2 Bintang Mulia Hotel
3,0 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 715
9,7 JK Homestay
800 m stąd
Wyjątkowy · Opinie: 165
8,9 Luminor Hotel Jember by WH
1,8 km stąd
Znakomity · Opinie: 956
8,8 Jember Town Square Apartment by Calli Rooms
2,8 km stąd
Znakomity · Opinie: 1401
Popularne: Jember
9,5 Alice's Homestay near Unej, Stasiun and Alun-Alun Syariah
Jember, Indonezja
Wyjątkowy · Opinie: 719
9,2 Hotel FortunaGrande Jember by Fosia Hotels
Jember, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 1683
9,1 Java Lotus Hotel Jember
Jember, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 2192
9,2 Doho Homestay
Jember, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 1303