Yeoju ACE Hotel
13-2, Silleuksa-gil, Yeoju-si, Gyeonggi-do, 12636, Yeoju-si, Korea Południowa Pokaż mapę
O obiekcie Yeoju ACE Hotel
Yeoju ACE Hotel: Motel, Yeoju-si, Korea Południowa. Ocena 8,6/10 na podstawie 149 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- Rodzaj obiektuMotel
Aktualne ceny: Yeoju ACE Hotel i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
13-2, Silleuksa-gil, Yeoju-si, Gyeonggi-do, 12636, Yeoju-si, Korea Południowa
450 m od centrum (Yeoju-si)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
Jak goście oceniają Yeoju ACE Hotel?
Yeoju ACE Hotel ma ocenę 8,6 na 10 (Znakomity) na podstawie zweryfikowanych opinii (149).
Jak daleko jest z Yeoju ACE Hotel do centrum (Yeoju-si)?
Yeoju ACE Hotel znajduje się około 450 m od centrum (Yeoju-si).
Ile kosztuje pobyt – Yeoju ACE Hotel?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
8,6 Sun Valley Hotel
850 m stąd
Znakomity · Opinie: 2680
7,8 Il Sung Namhangang Resort
450 m stąd
Dobry · Opinie: 535
8,4 May Ave Hotel
600 m stąd
Bardzo dobry · Opinie: 105
8,8 Dom (132 m²) w okolicy Daesin-myeon z 4 sypialnią/ami i 3 łazienką/ami
3,9 km stąd
Znakomity · Opinie: 28
9,0 Juststay Hotel YeojuDaegyo Branch
500 m stąd
Fantastyczny · Opinie: 113
8,9 Yeoju Reverse Hotel
800 m stąd
Znakomity · Opinie: 112
8,2 Yeoju Hightel
1,2 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 82
9,5 Apartament (82 m²) w okolicy Yeoju-eup z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
1,2 km stąd
Wyjątkowy · Opinie: 12
Popularne: Yeoju-si
8,6 Sun Valley Hotel
Yeoju-si, Korea Południowa
Znakomity · Opinie: 2680
7,8 Il Sung Namhangang Resort
Yeoju-si, Korea Południowa
Dobry · Opinie: 535
8,4 May Ave Hotel
Yeoju-si, Korea Południowa
Bardzo dobry · Opinie: 105
8,8 Dom (132 m²) w okolicy Daesin-myeon z 4 sypialnią/ami i 3 łazienką/ami
Yeoju-si, Korea Południowa
Znakomity · Opinie: 28