Przejdź do treści
Hotel

Villa Caceres Hotel

Magsaysay Street, 4400, Naga, Filipiny Pokaż mapę

8,9ZnakomityOpinie: 3268
Zobacz ceny

O obiekcie Villa Caceres Hotel

Poznaj mnóstwo niezrównanych udogodnień i funkcji w Villa Caceres Hotel. Udostępniaj swoje zdjęcia i odpowiadaj na e-maile, kiedy tylko chcesz, dzięki bezpłatnemu, bezprzewodowemu dostępowi do Internetu oferowanemu przez obiekt. Przed datą odprawy możesz zorganizować usługi transportu na lotnisko, gwarantując bezproblemową i sprawną obsługę zarówno przylotu, jak i odlotu.

Odkrywanie Naga staje się jeszcze bardziej dostępny dzięki usługom transportowym zapewnianym w obiekcie zakwaterowania. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu bezpośrednio przy obiekcie. Stale otrzymuj potrzebne wsparcie poprzez udogodnienia w recepcji, takie jak usługi konsjerża.

Podróżowanie z minimalnym bagażem jest możliwe w godz Villa Caceres Hotel dzięki usługom pralniczym, dzięki którym Twoje ubrania pozostaną świeże. Pragniesz relaksu? Wykorzystaj w pełni swój pobyt w Villa Caceres Hotel z wygodnymi udogodnieniami, takimi jak obsługa pokoju do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz czegoś na ostatnią chwilę? Sklepy ogólnospożywcze zadbają o Ciebie, zapewniając spełnienie Twoich wymagań bez żadnych niedogodności. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Palenie ograniczone jest do określonych stref dla palących. Na Villa Caceres Hotel, każdy pokój wyposażony jest w wygodne udogodnienia i wyposażenie zapewniające komfortowy pobyt. Aby zapewnić przyjemny pobyt, wybór pokoi w obiekcie wyposażonych jest w klimatyzację lub pościel, a wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie gości.

Kilka wybranych pokoi przy ul Villa Caceres Hotel mieć oddzielny salon, a nawet balkon lub taras wkomponowany w projekt pokoju. W przypadku niektórych wybranych pokoi goście mogą w ramach pobytu korzystać z rozrywek, takich jak oglądanie strumieni wideo w pokoju, codzienna prasa lub telewizja. W niektórych pokojach obiekt zapewnia gościom dostęp do napojów.

W obiekcie znajdują się łazienki dla gości wyposażone w niezbędne przybory toaletowe, zapewniające gościom komfortowy pobyt. Rozpocznij dzień bez stresu o godz Villa Caceres Hotel ponieważ na miejscu dostępne jest dla Państwa śniadanie. Rozpocznij dzień wypoczęty i pełen energii, delektując się filiżanką doskonałej kawy dostępnej w kawiarni znajdującej się na terenie obiektu.

Pozwól, aby Twoja podróż była wolna od napadów głodu! Lokale gastronomiczne oferują smaczne i dostępne posiłki. Spędź zabawny wieczór wraz z innymi podróżnikami w obiektach rozrywkowych.

Szereg wciągających zajęć i udogodnień gwarantuje wspaniałe wrażenia podczas pobytu w obiekcie. Zakończ swój dzień w całkowitym spokoju, odwiedzając spa, aby uzyskać maksymalny relaks. Pamiętaj, aby choć raz w trakcie pobytu wpaść na basen znajdujący się w obiekcie zakwaterowania.

Pomiń strój formalny i wybierz wyluzowany drink lub napar w hotelowym salonie nad wodą. Osobom, które nie chcą rezygnować z rutynowych ćwiczeń, wizyta w centrum fitness zapewni utrzymanie witalności i dobrego samopoczucia.

  • ZameldowanieOd 02:00 PM
  • WymeldowanieDo 12:00 PM
  • Pokoje186
  • Otwarcie1993
  • Remont2020
  • Rodzaj obiektuHotel

Popularne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Basen
  • Spa
  • Parking
  • Śniadanie
  • Bar
  • Klimatyzacja
  • Sauna

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: Villa Caceres Hotel i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

Magsaysay Street, 4400, Naga, Camarines Sur, Filipiny

900 m od centrum (Naga)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Villa Caceres Hotel?

Zameldowanie w obiekcie Villa Caceres Hotel od 02:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają Villa Caceres Hotel?

Villa Caceres Hotel ma ocenę 8,9 na 10 (Znakomity) na podstawie zweryfikowanych opinii (3268).

Jakie udogodnienia oferuje Villa Caceres Hotel?

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Basen, Spa, Parking, Śniadanie, Bar, Klimatyzacja, Sauna. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z Villa Caceres Hotel do centrum (Naga)?

Villa Caceres Hotel znajduje się około 900 m od centrum (Naga).

Ile kosztuje pobyt – Villa Caceres Hotel?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Villa Caceres Hotel Dowolne daty
Zobacz ceny