One 88 Apartments
Strada Mihai Eminescu nr. 188, 020085, Bukareszt, Rumunia Pokaż mapę
O obiekcie One 88 Apartments
One 88 Apartments: Apartament, Bukareszt, Rumunia. Ocena 9,1/10 na podstawie 6 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 03:00 PM
- WymeldowanieDo 11:00 AM
- Rodzaj obiektuApartament
Aktualne ceny: One 88 Apartments i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Strada Mihai Eminescu nr. 188, 020085, Bukareszt, Rumunia
1,4 km od centrum (Bukareszt)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – One 88 Apartments?
Zameldowanie w obiekcie One 88 Apartments od 03:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają One 88 Apartments?
One 88 Apartments ma ocenę 9,1 na 10 (Fantastyczny) na podstawie zweryfikowanych opinii (6).
Jak daleko jest z One 88 Apartments do centrum (Bukareszt)?
One 88 Apartments znajduje się około 1,4 km od centrum (Bukareszt).
Ile kosztuje pobyt – One 88 Apartments?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
8,9 Grand Hotel Bucharest
1,4 km stąd
Znakomity · Opinie: 854
9,0 Hotel Lido by Phoenicia
1,3 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 583
9,1 InterContinental Athénée Palace Bucharest By IHG
1,5 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 256
8,8 Radisson Blu Bucharest
1,6 km stąd
Znakomity · Opinie: 577
9,2 Hilton Garden Inn Bucharest Old Town
1,8 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 288
9,0 JW Marriott Bucharest Grand Hotel
3,7 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 160
9,1 Hotel Christina
1,4 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 169
8,9 Mercure Bucharest City Center
1,5 km stąd
Znakomity · Opinie: 202
Popularne: Bukareszt
8,9 Grand Hotel Bucharest
Bukareszt, Rumunia
Znakomity · Opinie: 854
9,0 Hotel Lido by Phoenicia
Bukareszt, Rumunia
Fantastyczny · Opinie: 583
9,1 InterContinental Athénée Palace Bucharest By IHG
Bukareszt, Rumunia
Fantastyczny · Opinie: 256
8,8 Radisson Blu Bucharest
Bukareszt, Rumunia
Znakomity · Opinie: 577