Przejdź do treści
Hotel

The GREEN Hostel

8 Quai Lardenoy, Baimbridge, Gwadelupa Pokaż mapę

Nowość w Famotel Zobacz ceny

O obiekcie The GREEN Hostel

The GREEN Hostel: Hotel, Baimbridge, Gwadelupa. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.

  • Rodzaj obiektuHotel

Aktualne ceny: The GREEN Hostel i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

8 Quai Lardenoy, Baimbridge, Gwadelupa

300 m od centrum (Baimbridge)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko jest z The GREEN Hostel do centrum (Baimbridge)?

The GREEN Hostel znajduje się około 300 m od centrum (Baimbridge).

Ile kosztuje pobyt – The GREEN Hostel?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

The GREEN Hostel Dowolne daty
Zobacz ceny