Przejdź do treści
Pensjonat i B&B

The George Manor

1502 Market Street, 77550, Galveston (Teksas), Stany Zjednoczone Pokaż mapę

9,7WyjątkowyOpinie: 25
Zobacz ceny

O obiekcie The George Manor

Na The George Manor, wyjątkowa obsługa i najwyższej klasy udogodnienia tworzą niezapomniane wrażenia dla gości. Pozostań w kontakcie ze swoimi współpracownikami, ponieważ podczas całej wizyty możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Jeśli potrzebujesz transportu na lotnisko lub z lotniska, obiekt jest w stanie zorganizować go przed datą Twojego przyjazdu.

Obiekt oferuje usługi transportowe, które pomogą Ci w odkryciu wybranych lokalizacji w Galveston (Teksas). Goście mogą korzystać z parkingu na terenie obiektu. Obsługa pokoju zapewnia doskonałą opcję pobytu.

Aby zapewnić wszystkim gościom świeższe powietrze, w obiekcie obowiązuje zakaz palenia. Każde zakwaterowanie przy ul The George Manor jest starannie zaprojektowany i ozdobiony, aby zapewnić odwiedzającym komfortową, domową atmosferę. Aby zapewnić Państwu komfort i wygodę, niektóre pokoje wyposażone są w klimatyzację lub pościel.

Kilka noclegów przy ul The George Manor uwzględniają także unikalne elementy wystroju, takie jak oddzielny salon, a nawet balkon lub taras. Poszerz możliwości rozrywki w swoim pokoju dzięki różnym udogodnieniom, takim jak strumieniowe przesyłanie wideo w pokoju, codzienna gazeta lub telewizja oferowana w niektórych obiektach. Możesz mieć pewność, że Twoje potrzeby związane z nawodnieniem zostaną zaspokojone, ponieważ niektóre pokoje są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania kawy lub herbaty.

The George Manor oferuje szlafroki, ręczniki lub suszarkę do włosów w toaletach poszczególnych pokoi. Na The George Manor każdy dzień rozpoczynamy od przepysznego śniadania oferowanego bezpłatnie. Poczuj radość świeżego poranka, delektując się doskonałą kawą w kawiarni znajdującej się na terenie obiektu.

Martwisz się o swoje preferencje kulinarne? Nie denerwować! The George Manor oferuje szeroki wybór dań kulinarnych, które zaspokoją wszystkie gusta.

Przeżyj fantastyczny wieczór bez wysiłku! Spędź rozrywkowy wieczór bez konieczności wychodzenia poza zaplecze rozrywkowe obiektu.

  • ZameldowanieOd 4:00 PM
  • WymeldowanieDo 11:00 AM
  • Pokoje1
  • Rodzaj obiektuPensjonat i B&B

Popularne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Śniadanie
  • Bar
  • Transfer z lotniska
  • Klimatyzacja
  • Dla niepalących

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: The George Manor i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

1502 Market Street, 77550, Galveston (Teksas), Texas, Stany Zjednoczone

5,4 km od centrum (Galveston (Teksas))

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – The George Manor?

Zameldowanie w obiekcie The George Manor od 4:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają The George Manor?

The George Manor ma ocenę 9,7 na 10 (Wyjątkowy) na podstawie zweryfikowanych opinii (25).

Jakie udogodnienia oferuje The George Manor?

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Parking, Śniadanie, Bar, Transfer z lotniska, Klimatyzacja, Dla niepalących. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z The George Manor do centrum (Galveston (Teksas))?

The George Manor znajduje się około 5,4 km od centrum (Galveston (Teksas)).

Ile kosztuje pobyt – The George Manor?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

The George Manor Dowolne daty
Zobacz ceny