Supriya Palace
1/10, Sector I, Janki Vihar Colony, Jankipuram, 226021, Lucknow, Indie Pokaż mapę
O obiekcie Supriya Palace
Supriya Palace zapewnia nienaganną obsługę i wszystkie niezbędne udogodnienia dla gości. W obiekcie dostępny jest bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie podczas wizyty. Z łatwością planuj swoje codzienne zajęcia i wymagania dotyczące podróży, korzystając z usług konsjerża świadczonych przez recepcję.
Zapewnienie najwyższej klasy biletów i rezerwacja najlepszych lokali gastronomicznych staje się prosta dzięki pomocy obsługi biletów obiektu. W wolne dni i wieczory dostępne na miejscu udogodnienia, takie jak obsługa pokoju, pozwolą Ci w pełni cieszyć się zakwaterowaniem. Zaprojektowane z myślą o przytulności, każdy pokój gościnny oferuje szereg funkcji gwarantujących spokojny sen przy jednoczesnym zachowaniu poziomu komfortu.
Wybór pokoi przy ul Supriya Palace wyposażone w klimatyzację lub pościel, aby zaspokoić Twoje potrzeby i komfort. Zapewniamy, że w kilku wybranych pokojach znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania kawy lub herbaty.
- ZameldowanieOd 11:00 AM
- WymeldowanieDo 12:00 PM
- Pokoje1
- Rodzaj obiektuHotel
Popularne udogodnienia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Klimatyzacja
Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.
Aktualne ceny: Supriya Palace i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
1/10, Sector I, Janki Vihar Colony, Jankipuram, 226021, Lucknow, Uttar Pradesh, Indie
8,4 km od centrum (Lucknow)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Supriya Palace?
Zameldowanie w obiekcie Supriya Palace od 11:00 AM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jakie udogodnienia oferuje Supriya Palace?
Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Klimatyzacja. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.
Jak daleko jest z Supriya Palace do centrum (Lucknow)?
Supriya Palace znajduje się około 8,4 km od centrum (Lucknow).
Ile kosztuje pobyt – Supriya Palace?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,3 Super Hotel O IIM Road Lucknow
1,5 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 140
8,9 Park Inn by Radisson Lucknow Vikas Nagar
2,0 km stąd
Znakomity · Opinie: 116
9,0 Collection O New Lucknow University Campus Formerly Tulsi Hotels And Lawn
1,0 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 60
9,3 Super Townhouse Vikas Nagar Lucknow Formerly Wave BLU
3,6 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 64
8,5 Townhouse Hotel Vaishnavi Inn
3,6 km stąd
Znakomity · Opinie: 27
8,7 Super Townhouse IIM Lucknow Formerly Lexa Grand
2,3 km stąd
Znakomity · Opinie: 23
8,4 Collection O Vikas Nagar Post Office Formerly Metro Club and Guest House
3,1 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 30
7,2 Ratana International
2,8 km stąd
Dobry · Opinie: 183