Przejdź do treści
Hotel

Shuangrun Hotel

No. 140, Middle Section of West Ring Road, Baoding, Chiny Pokaż mapę

Nowość w Famotel Zobacz ceny

O obiekcie Shuangrun Hotel

Shuangrun Hotel: Hotel, Baoding, Chiny. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.

  • Rodzaj obiektuHotel

Aktualne ceny: Shuangrun Hotel i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

No. 140, Middle Section of West Ring Road, Baoding, Chiny

52 km od centrum (Baoding)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko jest z Shuangrun Hotel do centrum (Baoding)?

Shuangrun Hotel znajduje się około 52 km od centrum (Baoding).

Ile kosztuje pobyt – Shuangrun Hotel?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Shuangrun Hotel Dowolne daty
Zobacz ceny