Dom ( m²) w okolicy Uchiumi z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
宮崎市内海7306, 内海7306, 889-2301, Miyazaki, Japonia Pokaż mapę
O obiekcie Dom ( m²) w okolicy Uchiumi z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
Dom ( m²) w okolicy Uchiumi z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami: Willa i dom, Miyazaki, Miyazaki, Japonia. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- Pokoje1
- Rodzaj obiektuWilla i dom
Aktualne ceny: Dom ( m²) w okolicy Uchiumi z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
宮崎市内海7306, 内海7306, 889-2301, Miyazaki, Miyazaki, Japonia
20 km od centrum (Miyazaki)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko jest z Dom ( m²) w okolicy Uchiumi z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami do centrum (Miyazaki)?
Dom ( m²) w okolicy Uchiumi z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami znajduje się około 20 km od centrum (Miyazaki).
Ile kosztuje pobyt – Dom ( m²) w okolicy Uchiumi z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
8,9 The Little Garden
650 m stąd
Znakomity · Opinie: 94
8,6 Willa (90 m²) w okolicy Aoshima z 2 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
550 m stąd
Znakomity · Opinie: 2
9,4 Epurontei
300 m stąd
Fantastyczny · Opinie: 14
Shimahama Premium
3,0 km stąd
Dom (65 m²) w okolicy Aoshima z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
300 m stąd
Villa Amoria Ocean View
600 m stąd
Sauna villa uchiumi
3,6 km stąd
Villa Amoria ocean view
3,6 km stąd
Popularne: Miyazaki
9,0 Phoenix Seagaia Ocean Tower
Miyazaki, Japonia
Fantastyczny · Opinie: 1932
8,8 Dormy Inn Miyazaki Natural Hot Spring
Miyazaki, Japonia
Znakomity · Opinie: 4498
8,5 ANA Holiday Inn Resort Miyazaki By IHG
Miyazaki, Japonia
Znakomity · Opinie: 1697
8,6 Hotel Jal City Miyazaki
Miyazaki, Japonia
Znakomity · Opinie: 1474