Przejdź do treści
Pensjonat i B&B

Quinta do Regato Douro

Rua Ribeira de Além 876, 4575-506, Penafiel, Portugalia Pokaż mapę

Nowość w Famotel Zobacz ceny

O obiekcie Quinta do Regato Douro

Quinta do Regato Douro: Pensjonat i B&B, Penafiel, Portugalia. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.

  • ZameldowanieOd 04:00 PM
  • WymeldowanieDo 11:00 AM
  • Rodzaj obiektuPensjonat i B&B

Aktualne ceny: Quinta do Regato Douro i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

Rua Ribeira de Além 876, 4575-506, Penafiel, Portugalia

6,9 km od centrum (Penafiel)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Quinta do Regato Douro?

Zameldowanie w obiekcie Quinta do Regato Douro od 04:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak daleko jest z Quinta do Regato Douro do centrum (Penafiel)?

Quinta do Regato Douro znajduje się około 6,9 km od centrum (Penafiel).

Ile kosztuje pobyt – Quinta do Regato Douro?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Quinta do Regato Douro Dowolne daty
Zobacz ceny