Przejdź do treści
Resort

Princess Royale Oceanfront Resort

9100 Coastal Highway, MD 21842, Ocean City (Maryland), Stany Zjednoczone Pokaż mapę

8,3Bardzo dobryOpinie: 22
Zobacz ceny

O obiekcie Princess Royale Oceanfront Resort

Princess Royale Oceanfront Resort zapewnia nienaganną obsługę i wszystkie niezbędne udogodnienia dla gości. Jeśli przyjeżdżasz samochodem, skorzystaj z wygodnego parkingu na miejscu. Rozpocznij swoje wakacje w najbardziej idealny sposób.

Rozpocznij każdy poranek wizyty śniadaniem na miejscu. Zanurz się w licznych zajęciach dostępnych na stronie Princess Royale Oceanfront Resort. Wykorzystaj w pełni niezrównane wejście na ustronną linię brzegową obiektu, aby przeżyć niezapomniane wrażenia.

Zrelaksuj się przy basenie w obiekcie i ciesz się chwilą relaksu.

  • Rodzaj obiektuResort

Popularne udogodnienia

  • Basen
  • Parking
  • Śniadanie
  • Dobry dla rodzin

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: Princess Royale Oceanfront Resort i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

9100 Coastal Highway, MD 21842, Ocean City (Maryland), Maryland, Stany Zjednoczone

4,4 km od centrum (Ocean City (Maryland))

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

Jak goście oceniają Princess Royale Oceanfront Resort?

Princess Royale Oceanfront Resort ma ocenę 8,3 na 10 (Bardzo dobry) na podstawie zweryfikowanych opinii (22).

Jakie udogodnienia oferuje Princess Royale Oceanfront Resort?

Udogodnienia: Basen, Parking, Śniadanie, Dobry dla rodzin. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z Princess Royale Oceanfront Resort do centrum (Ocean City (Maryland))?

Princess Royale Oceanfront Resort znajduje się około 4,4 km od centrum (Ocean City (Maryland)).

Ile kosztuje pobyt – Princess Royale Oceanfront Resort?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Princess Royale Oceanfront Resort Dowolne daty
Zobacz ceny