Alla Corte Delle Terme Resort
Strada Procoio 6, 01100, Viterbo, Włochy Pokaż mapę
O obiekcie Alla Corte Delle Terme Resort
Alla Corte Delle Terme Resort: Hotel, Viterbo, Włochy. Ocena 8,0/10 na podstawie 11 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 03:00 PM
- WymeldowanieDo 12:00 PM
- Rodzaj obiektuHotel
Aktualne ceny: Alla Corte Delle Terme Resort i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Strada Procoio 6, 01100, Viterbo, Włochy
5,6 km od centrum (Viterbo)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Alla Corte Delle Terme Resort?
Zameldowanie w obiekcie Alla Corte Delle Terme Resort od 03:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Alla Corte Delle Terme Resort?
Alla Corte Delle Terme Resort ma ocenę 8,0 na 10 (Bardzo dobry) na podstawie zweryfikowanych opinii (11).
Jak daleko jest z Alla Corte Delle Terme Resort do centrum (Viterbo)?
Alla Corte Delle Terme Resort znajduje się około 5,6 km od centrum (Viterbo).
Ile kosztuje pobyt – Alla Corte Delle Terme Resort?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.