North Beach Resort
14573 Gazebo Dr., 56470, Park Rapids (MN), Stany Zjednoczone Pokaż mapę
O obiekcie North Beach Resort
North Beach Resort: Hotel, Park Rapids (MN), Stany Zjednoczone. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 04:00 PM
- Pokoje12
- Rodzaj obiektuHotel
Aktualne ceny: North Beach Resort i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
14573 Gazebo Dr., 56470, Park Rapids (MN), Stany Zjednoczone
9,0 km od centrum (Park Rapids (MN))
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko jest z North Beach Resort do centrum (Park Rapids (MN))?
North Beach Resort znajduje się około 9,0 km od centrum (Park Rapids (MN)).
Ile kosztuje pobyt – North Beach Resort?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Popularne: Park Rapids (MN)
8,5 Super 8 By Wyndham Park Rapids
Park Rapids (MN), Stany Zjednoczone
Znakomity · Opinie: 12
6,4 AmericInn by Wyndham Park Rapids
Park Rapids (MN), Stany Zjednoczone
Przyjemny · Opinie: 9
10,0 Heartland Inn & Suites, SureStay Collection by Best Western
Park Rapids (MN), Stany Zjednoczone
Wyjątkowy · 1 opinia