Przejdź do treści
Hotel

Nimaro Courts Entebbe

Nimaro Courts 60 Spring Lane, Victoria Estate, Busambaga, Entebbe, Victoria estate-Canan Sites, Entebbe, Uganda Pokaż mapę

Nowość w Famotel Zobacz ceny

O obiekcie Nimaro Courts Entebbe

Nimaro Courts Entebbe zapewnia nienaganną obsługę i wszystkie niezbędne udogodnienia dla gości. Utrzymuj płynną komunikację, korzystając z bezpłatnego Wi-Fi w obiekcie. Z łatwością zorganizuj transport na lotnisko i z lotniska, korzystając z oferowanej przez obiekt usługi transferu lotniskowego.

Goście przyjeżdżający samochodem mogą korzystać z parkingu, który zapewnia obiekt. W miejscu zakwaterowania możesz skorzystać z wygodnej usługi pralni, aby zachować świeżość preferowanego stroju podróżnego i móc spakować lżejsze rzeczy. Udogodnienia w pokojach obejmują obsługę pokoju, co pozwoli Ci się zrelaksować i w pełni wykorzystać wizytę.

Rozpocznij swój dzień beztrosko o godz Nimaro Courts Entebbe , ponieważ dla Twojej wygody oferowane jest bezpłatne śniadanie.

  • Pokoje1
  • Rodzaj obiektuHotel

Popularne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Śniadanie

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: Nimaro Courts Entebbe i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

Nimaro Courts 60 Spring Lane, Victoria Estate, Busambaga, Entebbe, Victoria estate-Canan Sites, Entebbe, Central, Uganda

3,4 km od centrum (Entebbe)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie udogodnienia oferuje Nimaro Courts Entebbe?

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Parking, Śniadanie. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z Nimaro Courts Entebbe do centrum (Entebbe)?

Nimaro Courts Entebbe znajduje się około 3,4 km od centrum (Entebbe).

Ile kosztuje pobyt – Nimaro Courts Entebbe?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Nimaro Courts Entebbe Dowolne daty
Zobacz ceny