Przejdź do treści
Apartament

Martinez Apartments

Calvia, 3, 07181, Mallorca, Hiszpania Pokaż mapę

9,2FantastycznyOpinie: 5
Zobacz ceny

O obiekcie Martinez Apartments

Martinez Apartments: Apartament, Mallorca, Hiszpania. Ocena 9,2/10 na podstawie 5 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.

  • ZameldowanieOd 02:00 PM
  • WymeldowanieDo 11:00 AM
  • Rodzaj obiektuApartament

Aktualne ceny: Martinez Apartments i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

Calvia, 3, 07181, Mallorca, Hiszpania

15 km od centrum (Mallorca)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Martinez Apartments?

Zameldowanie w obiekcie Martinez Apartments od 02:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają Martinez Apartments?

Martinez Apartments ma ocenę 9,2 na 10 (Fantastyczny) na podstawie zweryfikowanych opinii (5).

Jak daleko jest z Martinez Apartments do centrum (Mallorca)?

Martinez Apartments znajduje się około 15 km od centrum (Mallorca).

Ile kosztuje pobyt – Martinez Apartments?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Martinez Apartments Dowolne daty
Zobacz ceny