Mambo Resort Prigen
Bundaran Villa Hortensia, Blok L No. 36, Lebaksari, Dayurejo, Kec. Prigen, Pasuruan, 67157, Trawas, Indonezja Pokaż mapę
O obiekcie Mambo Resort Prigen
Mambo Resort Prigen: Hotel, Trawas, Indonezja. Ocena 8,7/10 na podstawie 4 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 02:00 PM
- WymeldowanieDo 12:00 PM
- Rodzaj obiektuHotel
Aktualne ceny: Mambo Resort Prigen i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Bundaran Villa Hortensia, Blok L No. 36, Lebaksari, Dayurejo, Kec. Prigen, Pasuruan, 67157, Trawas, Indonezja
5,8 km od centrum (Trawas)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Mambo Resort Prigen?
Zameldowanie w obiekcie Mambo Resort Prigen od 02:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Mambo Resort Prigen?
Mambo Resort Prigen ma ocenę 8,7 na 10 (Znakomity) na podstawie zweryfikowanych opinii (4).
Jak daleko jest z Mambo Resort Prigen do centrum (Trawas)?
Mambo Resort Prigen znajduje się około 5,8 km od centrum (Trawas).
Ile kosztuje pobyt – Mambo Resort Prigen?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,1 Taman Dayu Golf Club and Resort
2,2 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 880
8,6 NK Villa Syariah And Cafe Prigen
350 m stąd
Znakomity · Opinie: 263
8,4 Royal Hotel and Convention Tretes
3,1 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 1318
7,6 Hotel O Taman Dayu Villa Golf View
1,8 km stąd
Dobry · Opinie: 390
9,5 Hotel O Juanda Homestay Syariah
2,3 km stąd
Wyjątkowy · Opinie: 20
7,8 Vie de quai Villas dengan 3 bedroom
1,2 km stąd
Dobry · Opinie: 7
6,7 RedDoorz @ LeDug Tretes
3,0 km stąd
Przyjemny · Opinie: 36
6,6 OYO 90519 Warmo Cottage
2,8 km stąd
Przyjemny · Opinie: 12
Popularne: Trawas
9,4 Bobocabin Pacet, Mojokerto
Trawas, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 1104
9,0 Baobab Safari Resort
Trawas, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 2504
9,1 Surya Hotel and Cottages Prigen
Trawas, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 1131
9,0 Grand Whiz Hotel Trawas
Trawas, Indonezja
Fantastyczny · Opinie: 1521