Przejdź do treści
Hotel

Le Bibló

Americo Ilaria 6700, Carrasco, 11500, Montevideo, Urugwaj Pokaż mapę

9,4FantastycznyOpinie: 4
Zobacz ceny

O obiekcie Le Bibló

Le Bibló: Hotel, Montevideo, Urugwaj. Ocena 9,4/10 na podstawie 4 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.

  • ZameldowanieOd 02:30 PM
  • WymeldowanieDo 11:30 AM
  • Rodzaj obiektuHotel

Aktualne ceny: Le Bibló i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

Americo Ilaria 6700, Carrasco, 11500, Montevideo, Urugwaj

10 km od centrum (Montevideo)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Le Bibló?

Zameldowanie w obiekcie Le Bibló od 02:30 PM, wymeldowanie do 11:30 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają Le Bibló?

Le Bibló ma ocenę 9,4 na 10 (Fantastyczny) na podstawie zweryfikowanych opinii (4).

Jak daleko jest z Le Bibló do centrum (Montevideo)?

Le Bibló znajduje się około 10 km od centrum (Montevideo).

Ile kosztuje pobyt – Le Bibló?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Le Bibló Dowolne daty
Zobacz ceny