Hotel Terrace Costa
Avenida Condes de San Isidro 68, 29640, Fuengirola, Hiszpania Pokaż mapę
O obiekcie Hotel Terrace Costa
Poznaj mnóstwo niezrównanych udogodnień i funkcji w Hotel Terrace Costa. W obiekcie dostępny jest bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie podczas wizyty. Zorganizuj swoją podróż na lotnisko i z lotniska, korzystając z wygodnej rezerwacji usług transportowych obiektu.
Jeśli przyjeżdżasz samochodem, skorzystaj z wygodnego parkingu na miejscu. Z łatwością planuj swoje codzienne zajęcia i wymagania dotyczące podróży, korzystając z usług konsjerża świadczonych przez recepcję. W wolne dni i wieczory dostępne na miejscu udogodnienia, takie jak obsługa pokoju, pozwolą Ci w pełni cieszyć się zakwaterowaniem.
W przypadku drobnych lub zaimprowizowanych potrzeb sklepy ogólnospożywcze mogą je szybko zaspokoić, bez konieczności wychodzenia z miejsca zakwaterowania. Ze względów zdrowotnych na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Rozpocznij swoje wakacje w najbardziej idealny sposób.
Rozpocznij każdy poranek wizyty śniadaniem na miejscu. Wszyscy uwielbiają pyszną filiżankę kawy! Znajdująca się na miejscu kawiarnia gwarantuje, że każdego ranka lub kiedykolwiek będziesz mógł delektować się filiżanką autentycznej, świeżo parzonej kawy.
Wieczór spędzony w obiektach rozrywkowych obiektu może zapewnić tyle samo przyjemności, co wyprawa z innymi podróżnikami.
- ZameldowanieOd 04:00 PM
- WymeldowanieDo 12:00 PM
- Pokoje15
- Piętra4
- Rodzaj obiektuHotel
Popularne udogodnienia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
- Śniadanie
- Bar
- Transfer z lotniska
Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.
Aktualne ceny: Hotel Terrace Costa i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Avenida Condes de San Isidro 68, 29640, Fuengirola, Andalusia, Hiszpania
1,6 km od centrum (Fuengirola)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel Terrace Costa?
Zameldowanie w obiekcie Hotel Terrace Costa od 04:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Hotel Terrace Costa?
Hotel Terrace Costa ma ocenę 8,7 na 10 (Znakomity) na podstawie zweryfikowanych opinii (121).
Jakie udogodnienia oferuje Hotel Terrace Costa?
Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Parking, Śniadanie, Bar, Transfer z lotniska. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.
Jak daleko jest z Hotel Terrace Costa do centrum (Fuengirola)?
Hotel Terrace Costa znajduje się około 1,6 km od centrum (Fuengirola).
Ile kosztuje pobyt – Hotel Terrace Costa?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
8,7 Hotel Ipv Palace & Spa
1,6 km stąd
Znakomity · Opinie: 139
8,8 Leonardo Hotel Fuengirola Costa del Sol
1,1 km stąd
Znakomity · Opinie: 110
8,8 Hotel Las Rampas
600 m stąd
Znakomity · Opinie: 144
8,6 Hotel Monarque Fuengirola Park
3,4 km stąd
Znakomity · Opinie: 104
9,0 Occidental Fuengirola
400 m stąd
Fantastyczny · Opinie: 55
8,4 Ilunion Fuengirola Hotel
2,4 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 91
8,0 Hotel El Puerto by Pierre Vacances
600 m stąd
Bardzo dobry · Opinie: 199
8,1 Hotel Villa de Laredo
1,2 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 74
Popularne: Fuengirola
8,7 Hotel Ipv Palace & Spa
Fuengirola, Hiszpania
Znakomity · Opinie: 139
8,8 Leonardo Hotel Fuengirola Costa del Sol
Fuengirola, Hiszpania
Znakomity · Opinie: 110
8,8 Hotel Las Rampas
Fuengirola, Hiszpania
Znakomity · Opinie: 144
8,6 Hotel Monarque Fuengirola Park
Fuengirola, Hiszpania
Znakomity · Opinie: 104