Przejdź do treści
Hotel

Hotel Rao palace

, Chittorgarh, Chittorgarh, 312001, Chittorgarh, Indie Pokaż mapę

2,8OcenaOpinie: 2
Zobacz ceny

O obiekcie Hotel Rao palace

Hotel Rao palace: Hotel, Chittorgarh, Rajasthan, Indie. Ocena 2,8/10 na podstawie 2 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.

  • ZameldowanieOd 12:00 PM
  • WymeldowanieDo 11:00 AM
  • Pokoje1
  • Rodzaj obiektuHotel

Aktualne ceny: Hotel Rao palace i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

, Chittorgarh, Chittorgarh, 312001, Chittorgarh, Rajasthan, Indie

5,1 km od centrum (Chittorgarh)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel Rao palace?

Zameldowanie w obiekcie Hotel Rao palace od 12:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają Hotel Rao palace?

Hotel Rao palace ma ocenę 2,8 na 10 (Ocena) na podstawie zweryfikowanych opinii (2).

Jak daleko jest z Hotel Rao palace do centrum (Chittorgarh)?

Hotel Rao palace znajduje się około 5,1 km od centrum (Chittorgarh).

Ile kosztuje pobyt – Hotel Rao palace?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Hotel Rao palace Dowolne daty
Zobacz ceny