Hotel New Lucknow
91/15 Jadunath Sanyal Rd, 226001, Lucknow, Indie Pokaż mapę
O obiekcie Hotel New Lucknow
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić gościom komfort dzięki najwyższej klasy usługom i udogodnieniom. Pozostań połączony podczas swojej wizyty, korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu. Doświadcz cudów Lucknow z łatwością, korzystając z usług świadczonych w obiekcie zakwaterowania.
Dla gości z własnym pojazdem zapewniony jest parking. Aby zapewnić gościom komfortowy pobyt, hotel oferuje udogodnienia recepcji, w tym usługi concierge. Niezależnie od tego, czy planujesz dłuższy pobyt, czy po prostu potrzebujesz świeżego stroju, usługi pralni świadczone przez obiekt sprawią, że Twoje ulubione ubrania podróżne pozostaną nieskazitelne i dostępne.
Podczas spokojnych dni i wieczorów udogodnienia w pokoju, takie jak obsługa pokoju, pozwolą Ci zmaksymalizować czas pobytu w pokoju. Drobne przedmioty, które zaniedbałeś ze sobą, nie spowodują poważnych problemów! Wystarczy odwiedzić sklepy ogólnospożywcze, aby kupić to, co niezbędne.
Aby zapewnić dobre samopoczucie i wygodę wszystkich gości, na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla gości pragnących palić dostępne są wyznaczone strefy dla palących. Bez względu na Twoje specyficzne potrzeby dietetyczne, możesz mieć pewność Hotel New Lucknow oferuje szeroki wybór potraw, dzięki którym doznania kulinarne będą po prostu zachwycające.
Dla tych, którzy wolą delektować się posiłkami w swojej przestrzeni osobistej, Hotel New Lucknow oferuje wygodę dostawy artykułów spożywczych do domu, dzięki czemu możesz przygotować i cieszyć się jedzeniem w swoim pokoju.
- ZameldowanieOd 12:00 PM
- WymeldowanieDo 11:00 AM
- Pokoje1
- Rodzaj obiektuHotel
Popularne udogodnienia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.
Aktualne ceny: Hotel New Lucknow i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
91/15 Jadunath Sanyal Rd, 226001, Lucknow, Uttar Pradesh, Indie
4,7 km od centrum (Lucknow)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Hotel New Lucknow?
Zameldowanie w obiekcie Hotel New Lucknow od 12:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Hotel New Lucknow?
Hotel New Lucknow ma ocenę 3,9 na 10 (Ocena) na podstawie zweryfikowanych opinii (119).
Jakie udogodnienia oferuje Hotel New Lucknow?
Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Parking. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.
Jak daleko jest z Hotel New Lucknow do centrum (Lucknow)?
Hotel New Lucknow znajduje się około 4,7 km od centrum (Lucknow).
Ile kosztuje pobyt – Hotel New Lucknow?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,4 Hotel Ganga Maiya
750 m stąd
Fantastyczny · Opinie: 256
8,4 Clarks Avadh, Lucknow
1,8 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 991
8,7 Saraca Hotel Lucknow
2,3 km stąd
Znakomity · Opinie: 313
8,8 Fortune Park BBD, Lucknow - Member ITC Hotels' Group
2,9 km stąd
Znakomity · Opinie: 276
8,7 Hotel Casa Aishbagh
2,6 km stąd
Znakomity · Opinie: 372
8,9 asar Capoors Hotel Hazratganj by Orion Hotels
1,7 km stąd
Znakomity · Opinie: 249
8,5 Hotel Gemini Continental
1,4 km stąd
Znakomity · Opinie: 646
8,4 La Place Sarovar Portico Lucknow
2,9 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 509