Him Doi Villa
37 Tambon Bo Kluea Tai, 55220, Nan, Tajlandia Pokaż mapę
O obiekcie Him Doi Villa
Him Doi Villa: Hotel, Nan, Tajlandia. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 02:00 PM
- WymeldowanieDo 11:00 AM
- Rodzaj obiektuHotel
Aktualne ceny: Him Doi Villa i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
37 Tambon Bo Kluea Tai, 55220, Nan, Tajlandia
53 km od centrum (Nan)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Him Doi Villa?
Zameldowanie w obiekcie Him Doi Villa od 02:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak daleko jest z Him Doi Villa do centrum (Nan)?
Him Doi Villa znajduje się około 53 km od centrum (Nan).
Ile kosztuje pobyt – Him Doi Villa?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,5 Bungalow (9 m²) w okolicy Bo Klue z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
500 m stąd
Wyjątkowy · Opinie: 31
9,8 Him Doi Villa ฮิมดอยวิลล่า
50 m stąd
Wyjątkowy · Opinie: 5
7,1 Dom (28 m²) w okolicy Bo Klue z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
1,8 km stąd
Dobry · Opinie: 3
9,2 Dom ( m²) w okolicy Bo Klue z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
1,8 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 16
8,8 Silver Oak Valley, Bo Kluea NAN
1,2 km stąd
Znakomity · Opinie: 2
4,0 Dom (20 m²) w okolicy Bo Klue z 1 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
600 m stąd
Ocena · 1 opinia
8,8 Chan Rak Khao Villa
1,4 km stąd
Znakomity · Opinie: 2
ห้องไม้ไผ่ No.4
1,8 km stąd