Przejdź do treści
Hotel

GOLD CREST HOTEL

, Arusha, Arusha, Tanzania Pokaż mapę

9,5WyjątkowyOpinie: 8
Zobacz ceny

O obiekcie GOLD CREST HOTEL

Na GOLD CREST HOTEL, wyjątkowa obsługa i najwyższej klasy udogodnienia tworzą niezapomniane wrażenia dla gości. Utrzymuj płynną komunikację, korzystając z bezpłatnego Wi-Fi w obiekcie. Z łatwością zorganizuj transport na lotnisko i z lotniska, korzystając z oferowanej przez obiekt usługi transferu lotniskowego.

Goście przyjeżdżający samochodem mogą korzystać z parkingu, który zapewnia obiekt. W miejscu zakwaterowania możesz skorzystać z wygodnej usługi pralni, aby zachować świeżość preferowanego stroju podróżnego i móc spakować lżejsze rzeczy. Udogodnienia w pokojach obejmują obsługę pokoju, co pozwoli Ci się zrelaksować i w pełni wykorzystać wizytę.

Zakwaterowanie jest wyposażone we wszystkie udogodnienia potrzebne do spokojnego snu. W wybranych pokojach goście mogą korzystać z klimatyzacji i pościeli. W wybranych pokojach w obiekcie napoje są dostępne w tych momentach, kiedy wydaje się to konieczne.

Rozpocznij swój dzień beztrosko o godz GOLD CREST HOTEL , ponieważ dla Twojej wygody oferowane jest bezpłatne śniadanie.

  • ZameldowanieOd 1PM
  • WymeldowanieDo 10AM
  • Pokoje1
  • Rodzaj obiektuHotel

Popularne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Śniadanie
  • Klimatyzacja

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: GOLD CREST HOTEL i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

, Arusha, Arusha, Arusha, Tanzania

850 m od centrum (Arusha)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – GOLD CREST HOTEL?

Zameldowanie w obiekcie GOLD CREST HOTEL od 1PM, wymeldowanie do 10AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają GOLD CREST HOTEL?

GOLD CREST HOTEL ma ocenę 9,5 na 10 (Wyjątkowy) na podstawie zweryfikowanych opinii (8).

Jakie udogodnienia oferuje GOLD CREST HOTEL?

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Parking, Śniadanie, Klimatyzacja. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z GOLD CREST HOTEL do centrum (Arusha)?

GOLD CREST HOTEL znajduje się około 850 m od centrum (Arusha).

Ile kosztuje pobyt – GOLD CREST HOTEL?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

GOLD CREST HOTEL Dowolne daty
Zobacz ceny