Mora Parken Hotel
Parkvägen, 792 37, Mora, Szwecja Pokaż mapę
O obiekcie Mora Parken Hotel
Mora Parken Hotel: Hotel, Mora, Szwecja. Ocena 7,7/10 na podstawie 27 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 03:00 PM
- WymeldowanieDo 11:00 AM
- Rodzaj obiektuHotel
Aktualne ceny: Mora Parken Hotel i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Parkvägen, 792 37, Mora, Szwecja
950 m od centrum (Mora)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Mora Parken Hotel?
Zameldowanie w obiekcie Mora Parken Hotel od 03:00 PM, wymeldowanie do 11:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Mora Parken Hotel?
Mora Parken Hotel ma ocenę 7,7 na 10 (Dobry) na podstawie zweryfikowanych opinii (27).
Jak daleko jest z Mora Parken Hotel do centrum (Mora)?
Mora Parken Hotel znajduje się około 950 m od centrum (Mora).
Ile kosztuje pobyt – Mora Parken Hotel?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
8,3 Hotell Kung Gösta
2,2 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 21
8,5 Hotell Fridhemsgatan
950 m stąd
Znakomity · Opinie: 17
7,6 Best Western Mora Hotell & Spa
1,2 km stąd
Dobry · Opinie: 12
7,6 Hotell Siljan
1,1 km stąd
Dobry · Opinie: 13
Kristinebergs Vandrarhem Mora
1,9 km stąd
Dobry · Opinie: 17
Saxvikens vandrarhem
1,4 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 9
Mora Parken Hotel
50 m stąd
Fridhemsgatan City Stay
1,1 km stąd