Przejdź do treści
Hotel

Feungfah Litz

18/2 soi Naraiphatthana tumbon naimuang, 67000, Phetchabun, Tajlandia Pokaż mapę

9,1FantastycznyOpinie: 2129
Zobacz ceny

O obiekcie Feungfah Litz

Feungfah Litz oferuje najwyższej klasy usługi i udogodnienia, zapewniając gościom najwyższy komfort. Pozostań w kontakcie ze swoimi współpracownikami, ponieważ podczas całej wizyty możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Dla gości podróżujących samochodem dostępny jest bezpłatny parking.

Obiekt zapewnia pomoc w recepcji oraz usługi konsjerża. Obsługa pokoju zapewnia doskonałą opcję pobytu. Aby zapewnić wszystkim gościom świeższe powietrze, w obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

Palenie dozwolone jest wyłącznie w wyznaczonych strefach dla palących, wyznaczonych przez obiekt. Każde zakwaterowanie przy ul Feungfah Litz jest starannie zaprojektowany i ozdobiony, aby zapewnić odwiedzającym komfortową, domową atmosferę. Aby zapewnić Państwu komfort i wygodę, niektóre pokoje wyposażone są w klimatyzację lub pościel.

Kilka noclegów przy ul Feungfah Litz uwzględniają także unikalne elementy wystroju, takie jak oddzielny salon, a nawet balkon lub taras. Poszerz możliwości rozrywki w swoim pokoju dzięki różnym udogodnieniom, takim jak strumieniowe przesyłanie wideo w pokoju, codzienna gazeta lub telewizja oferowana w niektórych obiektach. Możesz mieć pewność, że Twoje potrzeby związane z nawodnieniem zostaną zaspokojone, ponieważ niektóre pokoje są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania kawy lub herbaty.

Rozumiejąc znaczenie łazienki dla zadowolenia gości, obiekt oferuje szlafroki, ręczniki lub suszarkę do włosów w kilku wybranych pokojach. Na Feungfah Litz każdy dzień rozpoczynamy od przepysznego śniadania oferowanego bezpłatnie. Podczas swojej wizyty możesz delektować się wieloma wspaniałymi wyborami kulinarnymi w obiekcie, które wzbogacą Twoje wrażenia.

  • ZameldowanieOd 02:00 PM
  • WymeldowanieDo 12:00 PM
  • Pokoje46
  • Piętra3
  • Rodzaj obiektuHotel

Popularne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Parking
  • Śniadanie
  • Klimatyzacja
  • Dla niepalących

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: Feungfah Litz i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

18/2 soi Naraiphatthana tumbon naimuang, 67000, Phetchabun, Phetchabun, Tajlandia

32 km od centrum (Phetchabun)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Feungfah Litz?

Zameldowanie w obiekcie Feungfah Litz od 02:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają Feungfah Litz?

Feungfah Litz ma ocenę 9,1 na 10 (Fantastyczny) na podstawie zweryfikowanych opinii (2129).

Jakie udogodnienia oferuje Feungfah Litz?

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Parking, Śniadanie, Klimatyzacja, Dla niepalących. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z Feungfah Litz do centrum (Phetchabun)?

Feungfah Litz znajduje się około 32 km od centrum (Phetchabun).

Ile kosztuje pobyt – Feungfah Litz?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Feungfah Litz Dowolne daty
Zobacz ceny