Przejdź do treści
Hotel Omega Hotels Management

City Tower Hotel

Hammad Bin Abdullah Road, Fujairah, Zjednoczone Emiraty Arabskie Pokaż mapę

7,6DobryOpinie: 3474
Zobacz ceny

O obiekcie City Tower Hotel

City Tower Hotel oferuje najwyższej klasy usługi i udogodnienia, zapewniając gościom najwyższy komfort. Pozostań połączony podczas swojej wizyty, korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu. Aby ułatwić sobie przylot i odlot, możesz zarezerwować usługę transferu lotniskowego przed odprawą.

Obiekt oferuje usługi transportowe, które ułatwią Państwu poruszanie się po okolicy Fujairah. Dla gości dostępny jest bezpłatny parking. Aby zapewnić gościom komfortowy pobyt, hotel oferuje udogodnienia recepcji, w tym usługi concierge.

Jeśli potrzebujesz pomocy, serwis biletowy może również pomóc w rezerwacji biletów i zabezpieczeniu rezerwacji na najlepsze przedstawienia i wydarzenia w okolicy. Chłodne noce stają się przyjemniejsze od spokojnych, gdy przytulasz się do przytulnego paleniska. Niezależnie od tego, czy planujesz dłuższy pobyt, czy po prostu potrzebujesz świeżego stroju, usługi pralni świadczone przez obiekt sprawią, że Twoje ulubione ubrania podróżne pozostaną nieskazitelne i dostępne.

Podczas spokojnych dni i wieczorów udogodnienia w pokoju, takie jak obsługa pokoju, pozwolą Ci zmaksymalizować czas pobytu w pokoju. Aby zapewnić dobre samopoczucie i wygodę wszystkich gości, na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla gości pragnących palić dostępne są wyznaczone strefy dla palących.

Aby zapewnić najwyższy poziom relaksu, pokoje gościnne charakteryzują się zachęcającym wystrojem i są wyposażone we wszystkie podstawowe udogodnienia, zapewniając przyjemny pobyt. Aby pobyt był przyjemniejszy, wybrane pokoje wyposażone są w klimatyzację lub usługę pościeli. Kilka miejsc noclegowych w środku City Tower Hotel oferują unikalne elementy wystroju, takie jak oddzielny salon, a nawet balkon lub taras.

Kilka wybranych pokoi wyposażonych jest w streaming wideo, codzienną gazetę lub telewizor, aby zapewnić gościom rozrywkę. Bądź pewien, że nie musisz martwić się o ugaszenie pragnienia, wystarczy zaopatrzyć się w kawę lub herbatę w wybranych pokojach. City Tower Hotel oferuje szlafroki, ręczniki lub suszarkę do włosów w toaletach poszczególnych pokoi.

Każdego ranka o godz City Tower Hotel , przepyszne, domowe śniadanie na dobry początek dnia. A gdyby tak rozpocząć każdy dzień wyjazdu filiżanką pysznej kawy? W obiekcie możesz delektować się orzeźwiającym smakiem świeżo parzonej, doskonałej kawy.

Jeśli wolisz nie wychodzić na posiłek, kuszące możliwości kulinarne oferowane w obiekcie zakwaterowania są zawsze do Twojej dyspozycji. Bez względu na Twoje specyficzne potrzeby dietetyczne, możesz mieć pewność City Tower Hotel oferuje szeroki wybór potraw, dzięki którym doznania kulinarne będą po prostu zachwycające. Po przyjeździe koniecznie zapoznaj się z możliwościami rozrywki, aby przeżyć przyjemny wieczór w obiekcie.

Czy masz skłonność do samodzielnego przygotowywania potraw? Z pewnością docenisz możliwość korzystania ze sprzętu kuchennego na miejscu. City Tower Hotel zapewnia swoim gościom szeroką gamę udogodnień rekreacyjnych.

Rozpieszczaj się i rozpieszczaj, zatrzymując się w spa, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Każdego dnia w obiekcie zanurz się w orzeźwiającej wodzie basenu, idealnej na odmładzającą kąpiel lub serię rewitalizujących okrążeń. Goście, którzy podczas wakacji lubią dbać o formę, mogą odwiedzić centrum fitness znajdujące się w obiekcie.

  • ZameldowanieOd 02:00 PM
  • WymeldowanieDo 12:00 PM
  • Pokoje221
  • Piętra27
  • Otwarcie2011
  • Remont2012
  • Sieć hotelowaOmega Hotels Management
  • Rodzaj obiektuHotel

Popularne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Basen
  • Spa
  • Siłownia
  • Parking
  • Śniadanie
  • Bar
  • Klimatyzacja
  • Sauna
  • Wanna z hydromasażem
  • Kuchnia

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: City Tower Hotel i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

Hammad Bin Abdullah Road, Fujairah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

26 km od centrum (Fujairah)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – City Tower Hotel?

Zameldowanie w obiekcie City Tower Hotel od 02:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jak goście oceniają City Tower Hotel?

City Tower Hotel ma ocenę 7,6 na 10 (Dobry) na podstawie zweryfikowanych opinii (3474).

Jakie udogodnienia oferuje City Tower Hotel?

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Basen, Spa, Siłownia, Parking, Śniadanie, Bar, Klimatyzacja. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z City Tower Hotel do centrum (Fujairah)?

City Tower Hotel znajduje się około 26 km od centrum (Fujairah).

Ile kosztuje pobyt – City Tower Hotel?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

City Tower Hotel Dowolne daty
Zobacz ceny