CASA HOTEL MALAGA
Armenia Pueblo Tapao, Montenegro, Kolumbia Pokaż mapę
O obiekcie CASA HOTEL MALAGA
CASA HOTEL MALAGA: Hotel, Montenegro, Kolumbia. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- Rodzaj obiektuHotel
Aktualne ceny: CASA HOTEL MALAGA i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Armenia Pueblo Tapao, Montenegro, Kolumbia
2,8 km od centrum (Montenegro)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
Jak daleko jest z CASA HOTEL MALAGA do centrum (Montenegro)?
CASA HOTEL MALAGA znajduje się około 2,8 km od centrum (Montenegro).
Ile kosztuje pobyt – CASA HOTEL MALAGA?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
Hotel Campestre las Camelias
500 m stąd
Znakomity · Opinie: 26
8,4 Finca Hotel La Tata
3,0 km stąd
Bardzo dobry · 1 opinia
Hotel Campestre Café Café
700 m stąd
Wyjątkowy · Opinie: 4
Panorama Pueblo Tapao
550 m stąd
Wyjątkowy · Opinie: 2
Hosteria Mimonaco
1,6 km stąd
Fantastyczny · 1 opinia
Hotel la Casona Montañesa
2,4 km stąd
Las Camelias Hotel Campestre y Centro de Convenciones
500 m stąd
Casa Mar Verde
200 m stąd
Popularne: Montenegro
2,0 Willa (600 m²) w okolicy La Julia z 7 sypialnią/ami i 8 łazienką/ami
Montenegro, Kolumbia
Ocena · 1 opinia
8,4 Finca Hotel La Tata
Montenegro, Kolumbia
Bardzo dobry · 1 opinia
Apartament (45 m²) w okolicy Christurajupuram z 2 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
Montenegro, Kolumbia
El Prado Ecohotel
Montenegro, Kolumbia