Przejdź do treści
Willa i dom

Carcavelos Villa with Pool

Rua da Passarinha 1, 3130-131, Batalha, Portugalia Pokaż mapę

Nowość w Famotel Zobacz ceny

O obiekcie Carcavelos Villa with Pool

Poznaj mnóstwo niezrównanych udogodnień i funkcji w Carcavelos Villa with Pool. W obiekcie dostępny jest bezpłatny dostęp do Internetu, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie podczas wizyty. Jeśli przyjeżdżasz samochodem, skorzystaj z wygodnego parkingu na miejscu.

Zrelaksuj się i poczuj ciepło w przytulnym holu z urokliwym kominkiem. Zaprojektowane z myślą o przytulności, każdy pokój gościnny oferuje szereg funkcji gwarantujących spokojny sen przy jednoczesnym zachowaniu poziomu komfortu. Na Carcavelos Villa with Pool, można znaleźć wybór pokoi, które wyróżniają się unikalnymi elementami wystroju, takimi jak oddzielny salon, a nawet balkon lub taras.

Wybrane pokoje oferują rozrywkę w pokoju, taką jak streaming wideo, codzienna gazeta lub telewizja, jako źródło rozrywki dla gości. W wybranych pokojach dostępne są napoje, które zaspokoją Twoje potrzeby. W obiekcie nawet wymagający goście mogą skorzystać z zaplecza kulinarnego dostosowanego do ich preferencji.

  • ZameldowanieOd 03:00 PM
  • WymeldowanieDo 09:30 AM
  • Pokoje1
  • Rodzaj obiektuWilla i dom

Popularne udogodnienia

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Basen
  • Parking
  • Dobry dla rodzin

Udogodnienia pochodzą z opisu obiektu. Niektóre mogą być dodatkowo płatne.

Aktualne ceny: Carcavelos Villa with Pool i okolica

Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych

Wybierz daty, aby zobaczyć dokładne ceny

Lokalizacja

Rua da Passarinha 1, 3130-131, Batalha, Portugalia

49 km od centrum (Batalha)

Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.

Najczęściej zadawane pytania

W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Carcavelos Villa with Pool?

Zameldowanie w obiekcie Carcavelos Villa with Pool od 03:00 PM, wymeldowanie do 09:30 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.

Jakie udogodnienia oferuje Carcavelos Villa with Pool?

Udogodnienia: Bezpłatne Wi-Fi, Basen, Parking, Dobry dla rodzin. Pełną listę i ewentualne dodatkowe opłaty znajdziesz na stronie partnera.

Jak daleko jest z Carcavelos Villa with Pool do centrum (Batalha)?

Carcavelos Villa with Pool znajduje się około 49 km od centrum (Batalha).

Ile kosztuje pobyt – Carcavelos Villa with Pool?

Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.

Carcavelos Villa with Pool Dowolne daty
Zobacz ceny