Blenheim Accommodation
191 Alabama Road, 7201, Blenheim, Nowa Zelandia Pokaż mapę
O obiekcie Blenheim Accommodation
Blenheim Accommodation: Pensjonat i B&B, Blenheim, Nowa Zelandia. Ocena 9,0/10 na podstawie 6 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 11:00 AM
- WymeldowanieDo 10:30 AM
- Rodzaj obiektuPensjonat i B&B
Aktualne ceny: Blenheim Accommodation i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
191 Alabama Road, 7201, Blenheim, Nowa Zelandia
2,1 km od centrum (Blenheim)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Blenheim Accommodation?
Zameldowanie w obiekcie Blenheim Accommodation od 11:00 AM, wymeldowanie do 10:30 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Blenheim Accommodation?
Blenheim Accommodation ma ocenę 9,0 na 10 (Fantastyczny) na podstawie zweryfikowanych opinii (6).
Jak daleko jest z Blenheim Accommodation do centrum (Blenheim)?
Blenheim Accommodation znajduje się około 2,1 km od centrum (Blenheim).
Ile kosztuje pobyt – Blenheim Accommodation?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,0 Carnmore Chateau Marlborough
2,1 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 375
9,0 Scenic Hotel Marlborough
2,2 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 137
9,1 Aston Court Motel
1,6 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 73
9,2 Hotel d'Urville
1,8 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 44
8,7 Blenheim Palms Motel
2,0 km stąd
Znakomity · Opinie: 54
8,6 Bella Vista Motel Blenheim
2,0 km stąd
Znakomity · Opinie: 30
9,3 Colonial Motel
1,6 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 18
8,3 Cherylea Motel
3,0 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 22
Popularne: Blenheim
9,0 Carnmore Chateau Marlborough
Blenheim, Nowa Zelandia
Fantastyczny · Opinie: 375
9,0 Scenic Hotel Marlborough
Blenheim, Nowa Zelandia
Fantastyczny · Opinie: 137
9,1 Aston Court Motel
Blenheim, Nowa Zelandia
Fantastyczny · Opinie: 73
9,2 Hotel d'Urville
Blenheim, Nowa Zelandia
Fantastyczny · Opinie: 44