B&B Pichler Casa
Via Dolomiti 27, 38030, Castello-Molina di Fiemme, Włochy Pokaż mapę
O obiekcie B&B Pichler Casa
B&B Pichler Casa: Pensjonat i B&B, Castello-Molina di Fiemme, Włochy. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 02:00 PM
- WymeldowanieDo 10:00 AM
- Rodzaj obiektuPensjonat i B&B
Aktualne ceny: B&B Pichler Casa i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Via Dolomiti 27, 38030, Castello-Molina di Fiemme, Włochy
200 m od centrum (Castello-Molina di Fiemme)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – B&B Pichler Casa?
Zameldowanie w obiekcie B&B Pichler Casa od 02:00 PM, wymeldowanie do 10:00 AM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak daleko jest z B&B Pichler Casa do centrum (Castello-Molina di Fiemme)?
B&B Pichler Casa znajduje się około 200 m od centrum (Castello-Molina di Fiemme).
Ile kosztuje pobyt – B&B Pichler Casa?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.
Inne świetne noclegi w pobliżu
9,1 Hotel Grunwald
1,6 km stąd
Fantastyczny · Opinie: 4
8,6 Hotel La Roccia
2,2 km stąd
Znakomity · Opinie: 4
8,9 Wellness Hotel Veronza
950 m stąd
Znakomity · Opinie: 3
10,0 Residenza Bagni e Miramonti
800 m stąd
Wyjątkowy · Opinie: 2
9,4 Olimpionico Hotel
150 m stąd
Fantastyczny · Opinie: 2
7,8 Hotel Latemar
200 m stąd
Dobry · Opinie: 5
6,4 Romantic Hotel Excelsior
1,7 km stąd
Przyjemny · 1 opinia
8,1 Garni Edy
2,1 km stąd
Bardzo dobry · Opinie: 5
Popularne: Castello-Molina di Fiemme
9,4 Olimpionico Hotel
Castello-Molina di Fiemme, Włochy
Fantastyczny · Opinie: 2
7,8 Hotel Latemar
Castello-Molina di Fiemme, Włochy
Dobry · Opinie: 5
Apartament ( m²) w okolicy Carano z 3 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
Castello-Molina di Fiemme, Włochy
Apartament ( m²) w okolicy Carano z 2 sypialnią/ami i 1 łazienką/ami
Castello-Molina di Fiemme, Włochy