Aldea Soma
Panches 10, 15295 Carnota 5, 15295, Carnota, Hiszpania Pokaż mapę
O obiekcie Aldea Soma
Aldea Soma: Willa i dom, Carnota, Hiszpania. Ocena 9,6/10 na podstawie 1 opinii. Sprawdź dostępność i najnowsze ceny u naszych partnerów.
- ZameldowanieOd 03:00 PM
- WymeldowanieDo 12:00 PM
- Rodzaj obiektuWilla i dom
Aktualne ceny: Aldea Soma i okolica
Dowolne daty · Dorośli: 2 · Aktualne stawki z Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo i innych
Lokalizacja
Panches 10, 15295 Carnota 5, 15295, Carnota, Hiszpania
3,5 km od centrum (Carnota)
Pozostałe znaczniki pokazują wysoko oceniane noclegi w promieniu 3 km.
Najczęściej zadawane pytania
W jakich godzinach jest zameldowanie i wymeldowanie – Aldea Soma?
Zameldowanie w obiekcie Aldea Soma od 03:00 PM, wymeldowanie do 12:00 PM. Wcześniejsze zameldowanie lub późniejsze wymeldowanie może być możliwe na życzenie.
Jak goście oceniają Aldea Soma?
Aldea Soma ma ocenę 9,6 na 10 (Wyjątkowy) na podstawie zweryfikowanych opinii (1).
Jak daleko jest z Aldea Soma do centrum (Carnota)?
Aldea Soma znajduje się około 3,5 km od centrum (Carnota).
Ile kosztuje pobyt – Aldea Soma?
Ceny zmieniają się codziennie w zależności od popytu i sezonu. Wpisz daty powyżej, aby porównać aktualne ceny z Agoda, Booking.com, Expedia i Hotels.com.