Villa Maisha
Tanzania Wild Adventures Near Soko la Mahindi, Arusha, Tanzania Kaart tonen
Over Villa Maisha
Villa Maisha: Hotel in Arusha, Tanzania. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.
- IncheckenVanaf 12:00 PM
- UitcheckenTot 10:00 AM
- Type accommodatieHotel
Live prijzen bij Villa Maisha en in de buurt
Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer
Locatie
Tanzania Wild Adventures Near Soko la Mahindi, Arusha, Tanzania
4,3 km van het centrum van Arusha
Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden van Villa Maisha?
Inchecken bij Villa Maisha kan vanaf 12:00 PM en uitchecken tot 10:00 AM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.
Hoe ver ligt Villa Maisha van het centrum van Arusha?
Villa Maisha ligt op ongeveer 4,3 km van het centrum van Arusha.
Wat kost een verblijf in Villa Maisha?
Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.
Andere mooie verblijven vlakbij
9,6 Villa Arumeru
2,4 km hiervandaan
Uitzonderlijk · 18 beoordelingen
8,5 Arusha Backpacker
2,9 km hiervandaan
Uitstekend · 63 beoordelingen
9,6 Msovi House
1,8 km hiervandaan
Uitzonderlijk · 13 beoordelingen
9,8 Ilboru Safari Lodge
3,5 km hiervandaan
Uitzonderlijk · 2 beoordelingen
7,9 SG Premium Resort
2,3 km hiervandaan
Goed · 12 beoordelingen
9,3 Home Villa Eco Boutique
3,5 km hiervandaan
Fantastisch · 6 beoordelingen
7,2 Mufasa city Hostel and Apartments
2,0 km hiervandaan
Goed · 1 beoordeling
7,5 Runako Lodge
2,6 km hiervandaan
Goed · 6 beoordelingen