Naar de inhoud
Appartement

Tokyo Apartament

Aleea Mizil, București, No.9, bl.B, 032650, Bucharest, Romania Kaart tonen

Nieuw op Famotel Prijzen bekijken

Over Tokyo Apartament

De beschrijving van deze accommodatie is alleen in het Engels beschikbaar.

At Tokyo Apartament, exceptional service and top-notch amenities create a memorable experience for guests. Complimentary parking is available for guests. Accommodations come equipped with all the conveniences required for a restful night's slumber.

A selection of rooms feature linen service and air conditioning to ensure your comfort and convenience. A few chosen rooms are equipped with television and cable TV to ensure guest amusement. In certain rooms, the apartment offers visitors access to a coffee or tea maker, instant coffee and instant tea.

In the apartment, certain guest bathrooms come equipped with essential bathroom amenities, such as a hair dryer and toiletries, ensuring a comfortable stay for guests.

  • IncheckenVanaf 4pm
  • UitcheckenTot 2pm
  • Kamers1
  • Type accommodatieAppartement

Populaire voorzieningen

  • Parkeren
  • Airconditioning

Voorzieningen komen uit de beschrijving van de accommodatie. Voor sommige kunnen extra kosten gelden.

Live prijzen bij Tokyo Apartament en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Aleea Mizil, București, No.9, bl.B, 032650, Bucharest, Bucuresti, Romania

900 m van het centrum van Bucharest

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden van Tokyo Apartament?

Inchecken bij Tokyo Apartament kan vanaf 4pm en uitchecken tot 2pm. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.

Welke voorzieningen biedt Tokyo Apartament?

Voorzieningen: Parkeren, Airconditioning. Bekijk de site van de partner voor de volledige lijst en eventuele extra kosten.

Hoe ver ligt Tokyo Apartament van het centrum van Bucharest?

Tokyo Apartament ligt op ongeveer 900 m van het centrum van Bucharest.

Wat kost een verblijf in Tokyo Apartament?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Tokyo Apartament Willekeurige data
Prijzen bekijken