Thuy'House
Tang 1-2, Trung tam thuong mai Vincom, phuong Bach Dang, TP Ha Long, Quang Ninh, 4, Hạ Long, Vietnam Kaart tonen
Over Thuy'House
De beschrijving van deze accommodatie is alleen in het Engels beschikbaar.
Each accommodation at Thuy'House is thoughtfully created and adorned to provide visitors with a comfortable, home-like atmosphere. In certain rooms, the home offers linen service and air conditioning for guest convenience and satisfaction. In select rooms, guests at the home can enjoy top-notch in-room entertainment with television and cable TV available for their convenience.
Thuy'House offers a hair dryer and toiletries in the restrooms of specific accommodations.
- IncheckenVanaf 2PM
- UitcheckenTot 12PM
- Kamers1
- Type accommodatieVilla & huis
Populaire voorzieningen
- Airconditioning
Voorzieningen komen uit de beschrijving van de accommodatie. Voor sommige kunnen extra kosten gelden.
Live prijzen bij Thuy'House en in de buurt
Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer
Locatie
Tang 1-2, Trung tam thuong mai Vincom, phuong Bach Dang, TP Ha Long, Quang Ninh, 4, Hạ Long, Quang Ninh, Vietnam
7,1 km van het centrum van Hạ Long
Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden van Thuy'House?
Inchecken bij Thuy'House kan vanaf 2PM en uitchecken tot 12PM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.
Welke voorzieningen biedt Thuy'House?
Voorzieningen: Airconditioning. Bekijk de site van de partner voor de volledige lijst en eventuele extra kosten.
Hoe ver ligt Thuy'House van het centrum van Hạ Long?
Thuy'House ligt op ongeveer 7,1 km van het centrum van Hạ Long.
Wat kost een verblijf in Thuy'House?
Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.
Andere mooie verblijven vlakbij
9,4 Wyndham Garden Legend Halong
3,0 km hiervandaan
Fantastisch · 631 beoordelingen
9,2 Halong Boutique Hotel
1,2 km hiervandaan
Fantastisch · 2.416 beoordelingen
8,9 FLC Halong Bay Golf Club & Luxury Resort
2,6 km hiervandaan
Uitstekend · 4.748 beoordelingen
8,9 Wyndham Legend Halong Hotel
2,6 km hiervandaan
Uitstekend · 1.718 beoordelingen
9,3 The Almin Hotel
950 m hiervandaan
Fantastisch · 553 beoordelingen
9,2 Signature Halong Cruise
3,0 km hiervandaan
Fantastisch · 365 beoordelingen
9,4 HARMONY HALONG HOTEL
1,6 km hiervandaan
Fantastisch · 361 beoordelingen
9,0 Muong Thanh Grand Bai Chay
2,9 km hiervandaan
Fantastisch · 679 beoordelingen
Populair in Hạ Long
9,6 The Yacht Hotel by DC
Hạ Long, Vietnam
Uitzonderlijk · 972 beoordelingen
9,4 Peony Cruises
Hạ Long, Vietnam
Fantastisch · 1.181 beoordelingen
9,2 Vinpearl Resort & Spa Ha Long
Hạ Long, Vietnam
Fantastisch · 2.815 beoordelingen
9,5 Genesis Regal Cruises
Hạ Long, Vietnam
Uitzonderlijk · 716 beoordelingen