Naar de inhoud
Pension & B&B The Private Stay

Satriafi Hotel

Jalan Kesehatan, 55582, Yogyakarta, Indonesia Kaart tonen

7,1Goed22 beoordelingen
Prijzen bekijken

Over Satriafi Hotel

De beschrijving van deze accommodatie is alleen in het Engels beschikbaar.

Satriafi Hotel provides flawless service and all the necessary facilities for visitors. Stay connected with your associates, as complimentary Wi-Fi is available during your entire visit. When arriving by car, you'll be grateful for the on-site complimentary parking at hotel.

The hotel offers reception assistance, including luggage storage, to ensure guest satisfaction. The hotel's daily housekeeping ensures an excellent option for your stay. To ensure the well-being and convenience of all visitors, smoking is strictly prohibited throughout the entire hotel.

In order to ensure the utmost level of relaxation, the guestrooms feature an inviting design and are equipped with all basic necessities, creating a delightful stay experience. Several chosen accommodations at Satriafi Hotel have a balcony or terrace incorporated into the room design. Selected rooms offer in-room amusement like television as a source of entertainment for guests to enjoy.

You'll be pleased to know that select guest bathrooms offer bathroom amenities such as toiletries, ensuring a comfortable stay.

  • IncheckenVanaf 01:00 PM
  • UitcheckenTot 12:00 PM
  • Kamers24
  • HotelketenThe Private Stay
  • Type accommodatiePension & B&B

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Parkeren

Voorzieningen komen uit de beschrijving van de accommodatie. Voor sommige kunnen extra kosten gelden.

Live prijzen bij Satriafi Hotel en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Jalan Kesehatan, 55582, Yogyakarta, D.I. Yogyakarta, Indonesia

21 km van het centrum van Yogyakarta

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden van Satriafi Hotel?

Inchecken bij Satriafi Hotel kan vanaf 01:00 PM en uitchecken tot 12:00 PM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.

Hoe beoordelen gasten Satriafi Hotel?

Satriafi Hotel heeft een gastbeoordeling van 7,1 uit 10 (Goed) op basis van 22 geverifieerde beoordelingen.

Welke voorzieningen biedt Satriafi Hotel?

Voorzieningen: Gratis wifi, Parkeren. Bekijk de site van de partner voor de volledige lijst en eventuele extra kosten.

Hoe ver ligt Satriafi Hotel van het centrum van Yogyakarta?

Satriafi Hotel ligt op ongeveer 21 km van het centrum van Yogyakarta.

Wat kost een verblijf in Satriafi Hotel?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Satriafi Hotel Willekeurige data
Prijzen bekijken