Naar de inhoud
Hotel

New California

Area 38 lilongwe, Lilongwe, Malawi Kaart tonen

Nieuw op Famotel Prijzen bekijken

Over New California

New California: Hotel in Lilongwe, Malawi. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • Kamers1
  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij New California en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Area 38 lilongwe, Lilongwe, Malawi

9,8 km van het centrum van Lilongwe

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Hoe ver ligt New California van het centrum van Lilongwe?

New California ligt op ongeveer 9,8 km van het centrum van Lilongwe.

Wat kost een verblijf in New California?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

New California Willekeurige data
Prijzen bekijken