Motel Castille
560 boul St-Joseph, G8H 2K6, Roberval (QC), Canada Kaart tonen
Over Motel Castille
Motel Castille: Motel in Roberval (QC), Canada. Beoordeeld met 8,5/10 op basis van 12 beoordelingen. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.
- IncheckenVanaf 03:00 PM
- UitcheckenTot 11:00 AM
- Type accommodatieMotel
Live prijzen bij Motel Castille en in de buurt
Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer
Locatie
560 boul St-Joseph, G8H 2K6, Roberval (QC), Canada
100 m van het centrum van Roberval (QC)
Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden van Motel Castille?
Inchecken bij Motel Castille kan vanaf 03:00 PM en uitchecken tot 11:00 AM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.
Hoe beoordelen gasten Motel Castille?
Motel Castille heeft een gastbeoordeling van 8,5 uit 10 (Uitstekend) op basis van 12 geverifieerde beoordelingen.
Hoe ver ligt Motel Castille van het centrum van Roberval (QC)?
Motel Castille ligt op ongeveer 100 m van het centrum van Roberval (QC).
Wat kost een verblijf in Motel Castille?
Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.
Andere mooie verblijven vlakbij
8,1 Motel Roberval
1,2 km hiervandaan
Zeer goed · 14 beoordelingen
9,1 Gite les 2 Soeurs
200 m hiervandaan
Fantastisch · 6 beoordelingen
7,3 Travelodge by Wyndham Roberval
1,5 km hiervandaan
Goed · 7 beoordelingen
7,3 Chateau Roberval
1,9 km hiervandaan
Goed · 6 beoordelingen
Motel Domaine l'Avantage Inn
700 m hiervandaan
Auberge Lac-Saint-Jean
950 m hiervandaan
Fantastisch · 6 beoordelingen