Naar de inhoud
Hotel

Kuqa Johnson Hotel

190m south of Hongyan Shuijingyuan, Wuyi South Road, Aksu, China Kaart tonen

10,0Uitzonderlijk1 beoordeling
Prijzen bekijken

Over Kuqa Johnson Hotel

Kuqa Johnson Hotel: Hotel in Aksu, China. Beoordeeld met 10,0/10 op basis van 1 beoordelingen. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij Kuqa Johnson Hotel en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

190m south of Hongyan Shuijingyuan, Wuyi South Road, Aksu, China

228 km van het centrum van Aksu

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Hoe beoordelen gasten Kuqa Johnson Hotel?

Kuqa Johnson Hotel heeft een gastbeoordeling van 10,0 uit 10 (Uitzonderlijk) op basis van 1 geverifieerde beoordelingen.

Hoe ver ligt Kuqa Johnson Hotel van het centrum van Aksu?

Kuqa Johnson Hotel ligt op ongeveer 228 km van het centrum van Aksu.

Wat kost een verblijf in Kuqa Johnson Hotel?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Kuqa Johnson Hotel Willekeurige data
Prijzen bekijken