KGH Patan
Pimbahal, Patan, 44600, Kathmandu, Nepal Kaart tonen
Over KGH Patan
De beschrijving van deze accommodatie is alleen in het Engels beschikbaar.
Experience an abundance of unparalleled facilities and features at KGH Patan. Maintain seamless communication using the complimentary Wi-Fi at hotel. Guests can avail parking facilities at the hotel.
Reception assistance is offered at the hotel featuring concierge service. Obtaining passes for the town's top entertainments becomes effortless with hotel's tours. At the hotel, utilize the on-site dry cleaning service and laundry service to maintain your beloved travel attire fresh, allowing you to bring fewer clothes.
Craving relaxation? Make the most of your stay at the KGH Patan with convenient amenities like room service and daily housekeeping at your disposal. At KGH Patan, every guestroom is provided with convenient amenities and fittings to ensure a comfortable stay.
Enhance your experience at hotel with the knowledge that certain rooms are equipped with blackout curtains and air conditioning for your convenience. It is worth noting that certain guest bathrooms feature a hair dryer and toiletries for your convenience. Begin your day carefree at KGH Patan, as complimentary breakfast is offered for your convenience.
At the hotel, an assortment of easily accessible and delicious meal choices are available to satisfy your appetite whenever it strikes. Enjoy an entertaining evening with your fellow travelers at the hotel's bar. At the hotel, discerning guests can also enjoy on-site culinary facilities like shared kitchen tailored to their preferences.
- IncheckenVanaf 02:00 PM
- UitcheckenTot 12:00 PM
- Kamers25
- HotelketenKGH Group of Hotels & Resort
- Type accommodatieHotel
Populaire voorzieningen
- Gratis wifi
- Parkeren
- Ontbijt
- Bar
- Airconditioning
- Keuken
Voorzieningen komen uit de beschrijving van de accommodatie. Voor sommige kunnen extra kosten gelden.
Live prijzen bij KGH Patan en in de buurt
Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer
Locatie
Pimbahal, Patan, 44600, Kathmandu, Bagmati, Nepal
4,4 km van het centrum van Kathmandu
Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden van KGH Patan?
Inchecken bij KGH Patan kan vanaf 02:00 PM en uitchecken tot 12:00 PM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.
Hoe beoordelen gasten KGH Patan?
KGH Patan heeft een gastbeoordeling van 9,1 uit 10 (Fantastisch) op basis van 45 geverifieerde beoordelingen.
Welke voorzieningen biedt KGH Patan?
Voorzieningen: Gratis wifi, Parkeren, Ontbijt, Bar, Airconditioning, Keuken. Bekijk de site van de partner voor de volledige lijst en eventuele extra kosten.
Hoe ver ligt KGH Patan van het centrum van Kathmandu?
KGH Patan ligt op ongeveer 4,4 km van het centrum van Kathmandu.
Wat kost een verblijf in KGH Patan?
Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.
Andere mooie verblijven vlakbij
9,0 Hotel Crowne Imperial - Kathmandu
3,3 km hiervandaan
Fantastisch · 391 beoordelingen
9,1 Baber Mahal Vilas
2,0 km hiervandaan
Fantastisch · 137 beoordelingen
9,2 Basera Boutique Hotel – Kathmandu's Hidden Escape
2,0 km hiervandaan
Fantastisch · 83 beoordelingen
8,5 The Everest Hotel
1,8 km hiervandaan
Uitstekend · 219 beoordelingen
8,3 Hotel Himalaya Kathmandu - Your Business & Leisure Retreat
850 m hiervandaan
Zeer goed · 281 beoordelingen
9,6 hostel nextdoor
1,1 km hiervandaan
Uitzonderlijk · 45 beoordelingen
9,2 Temple House
450 m hiervandaan
Fantastisch · 129 beoordelingen
9,1 Traditional Homes Swotha
500 m hiervandaan
Fantastisch · 131 beoordelingen
Populair in Kathmandu
9,3 Hotel Barahi Kathmandu
Kathmandu, Nepal
Fantastisch · 298 beoordelingen
9,4 Lemon Tree Premier Buddhanilkantha Kathmandu Nepal
Kathmandu, Nepal
Fantastisch · 165 beoordelingen
8,9 Dom Himalaya Hotel
Kathmandu, Nepal
Uitstekend · 864 beoordelingen
9,3 Holiday Inn Express Kathmandu Naxal By IHG
Kathmandu, Nepal
Fantastisch · 221 beoordelingen