Naar de inhoud
Hotel

Jintai Hotel

30 meters east of the China Unicom Company on Dongjie Street, Linfen, China Kaart tonen

Nieuw op Famotel Prijzen bekijken

Over Jintai Hotel

Jintai Hotel: Hotel in Linfen, China. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij Jintai Hotel en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

30 meters east of the China Unicom Company on Dongjie Street, Linfen, China

81 km van het centrum van Linfen

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Hoe ver ligt Jintai Hotel van het centrum van Linfen?

Jintai Hotel ligt op ongeveer 81 km van het centrum van Linfen.

Wat kost een verblijf in Jintai Hotel?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Jintai Hotel Willekeurige data
Prijzen bekijken