Naar de inhoud
Hotel

Hotel Stay Leaf

Lane 1, Chouri Basti Rd, Kanke, Ranchi, StayLeaf Hotel, 834006, Ranchi, India Kaart tonen

7,3Goed3 beoordelingen
Prijzen bekijken

Over Hotel Stay Leaf

Hotel Stay Leaf: Hotel in Ranchi, Jharkhand, India. Beoordeeld met 7,3/10 op basis van 3 beoordelingen. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • Kamers1
  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij Hotel Stay Leaf en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Lane 1, Chouri Basti Rd, Kanke, Ranchi, StayLeaf Hotel, 834006, Ranchi, Jharkhand, India

5,7 km van het centrum van Ranchi

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Hoe beoordelen gasten Hotel Stay Leaf?

Hotel Stay Leaf heeft een gastbeoordeling van 7,3 uit 10 (Goed) op basis van 3 geverifieerde beoordelingen.

Hoe ver ligt Hotel Stay Leaf van het centrum van Ranchi?

Hotel Stay Leaf ligt op ongeveer 5,7 km van het centrum van Ranchi.

Wat kost een verblijf in Hotel Stay Leaf?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Hotel Stay Leaf Willekeurige data
Prijzen bekijken