Naar de inhoud
Hotel

Hotel Solé

Avinguda de l'Estació, 44, 25500, Pobla De Segur, Spain Kaart tonen

8,1Zeer goed3 beoordelingen
Prijzen bekijken

Over Hotel Solé

Hotel Solé: Hotel in Pobla De Segur, Spain. Beoordeeld met 8,1/10 op basis van 3 beoordelingen. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • IncheckenVanaf 01:00 PM
  • UitcheckenTot 12:00 PM
  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij Hotel Solé en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Avinguda de l'Estació, 44, 25500, Pobla De Segur, Spain

450 m van het centrum van Pobla De Segur

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden van Hotel Solé?

Inchecken bij Hotel Solé kan vanaf 01:00 PM en uitchecken tot 12:00 PM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.

Hoe beoordelen gasten Hotel Solé?

Hotel Solé heeft een gastbeoordeling van 8,1 uit 10 (Zeer goed) op basis van 3 geverifieerde beoordelingen.

Hoe ver ligt Hotel Solé van het centrum van Pobla De Segur?

Hotel Solé ligt op ongeveer 450 m van het centrum van Pobla De Segur.

Wat kost een verblijf in Hotel Solé?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Hotel Solé Willekeurige data
Prijzen bekijken