Hôtel Altitel
Route de Bamenda, face au collège Tankou, 0000, Bafoussam, Cameroon Kaart tonen
Over Hôtel Altitel
Hôtel Altitel: Hotel in Bafoussam, Cameroon. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.
- IncheckenVanaf 09:00 AM
- UitcheckenTot 02:00 PM
- Type accommodatieHotel
Live prijzen bij Hôtel Altitel en in de buurt
Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer
Locatie
Route de Bamenda, face au collège Tankou, 0000, Bafoussam, Cameroon
3,2 km van het centrum van Bafoussam
Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden van Hôtel Altitel?
Inchecken bij Hôtel Altitel kan vanaf 09:00 AM en uitchecken tot 02:00 PM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.
Hoe ver ligt Hôtel Altitel van het centrum van Bafoussam?
Hôtel Altitel ligt op ongeveer 3,2 km van het centrum van Bafoussam.
Wat kost een verblijf in Hôtel Altitel?
Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.