Homestay 112
Jalan Raja Dr. Nazrin Shah, 112, Ipoh, Malaysia Kaart tonen
Over Homestay 112
De beschrijving van deze accommodatie is alleen in het Engels beschikbaar.
Great care is taken to ensure guests experience comfort through top-notch services and amenities. The apartment offers complimentary parking for guests who arrive with their own mode of transport. Crafted for coziness, every guestroom provides an array of features, guaranteeing a tranquil night's sleep while maintaining the level of comfort.
For a more enjoyable stay, select rooms at apartment are equipped with linen service and air conditioning. Expand your in-room entertainment choices with various amenities, such as television offered in certain accommodations. It is worth noting that certain guest bathrooms feature a hair dryer and toiletries for your convenience.
Homestay 112 provides a superb assortment of leisure amenities for guests to enjoy. Begin your holiday perfectly by taking a plunge into the swimming pool.
- IncheckenVanaf 3PM
- UitcheckenTot 12PM
- Kamers1
- Type accommodatieAppartement
Populaire voorzieningen
- Zwembad
- Parkeren
- Gezinsvriendelijk
- Airconditioning
Voorzieningen komen uit de beschrijving van de accommodatie. Voor sommige kunnen extra kosten gelden.
Live prijzen bij Homestay 112 en in de buurt
Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer
Locatie
Jalan Raja Dr. Nazrin Shah, 112, Ipoh, Perak, Malaysia
5,4 km van het centrum van Ipoh
Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.
Veelgestelde vragen
Wat zijn de in- en uitchecktijden van Homestay 112?
Inchecken bij Homestay 112 kan vanaf 3PM en uitchecken tot 12PM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.
Hoe beoordelen gasten Homestay 112?
Homestay 112 heeft een gastbeoordeling van 8,8 uit 10 (Uitstekend) op basis van 10 geverifieerde beoordelingen.
Welke voorzieningen biedt Homestay 112?
Voorzieningen: Zwembad, Parkeren, Gezinsvriendelijk, Airconditioning. Bekijk de site van de partner voor de volledige lijst en eventuele extra kosten.
Hoe ver ligt Homestay 112 van het centrum van Ipoh?
Homestay 112 ligt op ongeveer 5,4 km van het centrum van Ipoh.
Wat kost een verblijf in Homestay 112?
Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.
Andere mooie verblijven vlakbij
9,3 1969 DKelly Hotel
2,9 km hiervandaan
Fantastisch · 1.235 beoordelingen
8,8 1969 Business Suites @ Bandar Cyber
1,6 km hiervandaan
Uitstekend · 3.511 beoordelingen
8,4 Symphony Suites Hotel
250 m hiervandaan
Zeer goed · 10.052 beoordelingen
9,2 Ipoh Zing Vale Couple
3,9 km hiervandaan
Fantastisch · 180 beoordelingen
9,2 Ipoh Zing Vale Family
3,9 km hiervandaan
Fantastisch · 157 beoordelingen
8,8 Big Tree Boutique
3,8 km hiervandaan
Uitstekend · 1.051 beoordelingen
8,6 De Parkview Hotel
1,7 km hiervandaan
Uitstekend · 4.550 beoordelingen
9,1 MyDream Guest House
2,1 km hiervandaan
Fantastisch · 293 beoordelingen
Populair in Ipoh
9,2 The Banjaran Hotsprings Retreat
Ipoh, Malaysia
Fantastisch · 2.921 beoordelingen
8,8 WEIL Hotel
Ipoh, Malaysia
Uitstekend · 23.752 beoordelingen
9,2 Ipoh Sunway Onsen Themepark Suite 6-11pax 2parkin
Ipoh, Malaysia
Fantastisch · 2.458 beoordelingen
9,4 Stallionz Premium Suites Ipoh by BYON
Ipoh, Malaysia
Fantastisch · 1.713 beoordelingen