Naar de inhoud
Appartement

Guest Stay

Zirakpur, Zirakpur, Chandigarh, India Kaart tonen

9,2Fantastisch1 beoordeling
Prijzen bekijken

Over Guest Stay

Guest Stay: Appartement in Chandigarh, Chandigarh, India. Beoordeeld met 9,2/10 op basis van 1 beoordelingen. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • Kamers1
  • Type accommodatieAppartement

Live prijzen bij Guest Stay en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Zirakpur, Zirakpur, Chandigarh, Chandigarh, India

6,5 km van het centrum van Chandigarh

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Hoe beoordelen gasten Guest Stay?

Guest Stay heeft een gastbeoordeling van 9,2 uit 10 (Fantastisch) op basis van 1 geverifieerde beoordelingen.

Hoe ver ligt Guest Stay van het centrum van Chandigarh?

Guest Stay ligt op ongeveer 6,5 km van het centrum van Chandigarh.

Wat kost een verblijf in Guest Stay?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Guest Stay Willekeurige data
Prijzen bekijken