Naar de inhoud
Hotel

Casa Gialla

Purok 2 Libaong, Bolod, 6340, Bohol, Philippines Kaart tonen

Nieuw op Famotel Prijzen bekijken

Over Casa Gialla

Casa Gialla: Hotel in Bohol, Philippines. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • Kamers1
  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij Casa Gialla en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Purok 2 Libaong, Bolod, 6340, Bohol, Philippines

3,9 km van het centrum van Bohol

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Hoe ver ligt Casa Gialla van het centrum van Bohol?

Casa Gialla ligt op ongeveer 3,9 km van het centrum van Bohol.

Wat kost een verblijf in Casa Gialla?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Casa Gialla Willekeurige data
Prijzen bekijken