Naar de inhoud
Hotel

Art Hotel

Kiełbaśnicza 20, 50-110, Wroclaw, Poland Kaart tonen

9,1Fantastisch63 beoordelingen
Prijzen bekijken

Over Art Hotel

Art Hotel: Hotel in Wroclaw, Poland. Beoordeeld met 9,1/10 op basis van 63 beoordelingen. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • IncheckenVanaf 03:00 PM
  • UitcheckenTot 12:00 PM
  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij Art Hotel en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Kiełbaśnicza 20, 50-110, Wroclaw, Poland

550 m van het centrum van Wroclaw

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden van Art Hotel?

Inchecken bij Art Hotel kan vanaf 03:00 PM en uitchecken tot 12:00 PM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.

Hoe beoordelen gasten Art Hotel?

Art Hotel heeft een gastbeoordeling van 9,1 uit 10 (Fantastisch) op basis van 63 geverifieerde beoordelingen.

Hoe ver ligt Art Hotel van het centrum van Wroclaw?

Art Hotel ligt op ongeveer 550 m van het centrum van Wroclaw.

Wat kost een verblijf in Art Hotel?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Art Hotel Willekeurige data
Prijzen bekijken