Naar de inhoud
Hotel

Adventure Dome Resort

Keo krasang village Kep Province, Kep, Cambodia Kaart tonen

7,8Goed66 beoordelingen
Prijzen bekijken

Over Adventure Dome Resort

Adventure Dome Resort: Hotel in Kep, Kep, Cambodia. Beoordeeld met 7,8/10 op basis van 66 beoordelingen. Bekijk beschikbaarheid en de nieuwste prijzen op de sites van onze partners.

  • IncheckenVanaf 02:00 AM
  • UitcheckenTot 01:00 AM
  • Type accommodatieHotel

Live prijzen bij Adventure Dome Resort en in de buurt

Willekeurige data · 2 volwassenen · Live tarieven van Booking.com, Expedia, Hotels.com, Vrbo en meer

Kies data voor exacte prijzen

Locatie

Keo krasang village Kep Province, Kep, Kep, Cambodia

4,4 km van het centrum van Kep

Andere markeringen tonen goed beoordeelde verblijven binnen 3 km.

Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden van Adventure Dome Resort?

Inchecken bij Adventure Dome Resort kan vanaf 02:00 AM en uitchecken tot 01:00 AM. Vroeg inchecken of laat uitchecken is mogelijk op aanvraag.

Hoe beoordelen gasten Adventure Dome Resort?

Adventure Dome Resort heeft een gastbeoordeling van 7,8 uit 10 (Goed) op basis van 66 geverifieerde beoordelingen.

Hoe ver ligt Adventure Dome Resort van het centrum van Kep?

Adventure Dome Resort ligt op ongeveer 4,4 km van het centrum van Kep.

Wat kost een verblijf in Adventure Dome Resort?

Prijzen veranderen dagelijks met vraag en seizoen. Vul hierboven je data in om live prijzen van Agoda, Booking.com, Expedia en Hotels.com te vergelijken.

Adventure Dome Resort Willekeurige data
Prijzen bekijken